baner2

W dniu 18.05.2024 na kampusie uniwersyteckim przy ul. Żytniej 39 w Siedlcach odbył się Jubileuszowy Piknik Naukowy z okazji 55-lecia Uniwersytetu w Siedlcach.

Studenci i pracownicy naszej uczelni przygotowali wiele atrakcji dla mieszkańców miasta. Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości reprezentowali studenci należący do Koło Ekonomicznego i Koła Naukowego Logistyków.

Studenci przygotowali quiz wiedzy z dziedziny ekonomii i logistyki. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi uczestnicy otrzymywali nagrody. Ta forma popularyzacji wiedzy zyskała zainteresowanie ze strony uczestników Pikniku.

W przygotowaniu i przeprowadzeniu quizu wzięli udział następujący studenci: Weronika Chudek, Sebastian Protasiuk, Hubert Wolnicki, Sebastian Tchórzewski, Patryk Orzyłowski (II rok Zarządzania, I st.), Natalia Gryczka, Magdalena Sokół (I rok Zarządzania, I st.) oraz Hubert Szubiński (II rok Logistyki, I st.).

Rekrutacja 2024

Finanse i rachunkowość