Grupa studentów na targach pracy

W dniu 24 kwietnia 2024 r. studenci kierunku zarządzanie pod opieką dr Edyty Bombiak odwiedzili XVIII Siedleckie Targi Pracy, które odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach. Organizatorem przedsięwzięcia był Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Warszawie Filia w Siedlcach, Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach oraz Zespołem Szkół Ponadpodstawowych nr 1 i nr 3 w Siedlcach.  Impreza pod hasłem „Możesz więcej niż myślisz!” była skierowana przede wszystkim do osób młodych. Podczas tegorocznych targów swoje oferty zatrudnienia oraz stoiska edukacyjne zaprezentowało około 60 wystawców.

Targi pracy stanowią niepowtarzalną okazję do spotkania z potencjalnymi pracodawcami. Umożliwiają zdobycie cennych informacji, które mogą wpłynąć na decyzję związaną z aplikowaniem na dane stanowisko, a tym samym także na przyszłą karierę zawodową. Na Siedleckich Targach Pracy studenci zarządzania mieli możliwość pozyskania dodatkowych informacji na temat zatrudnienia oraz przebiegu procesów rekrutacji w firmach reprezentujących różne branże.