Zdjęcie grupowe

Dnia 1 marca 2024 roku gościliśmy w Instytucie Nauk o Zarządzaniu i Jakości uczniów siódmej i ósmej klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Aleksander„ w Siedlcach. dr Monika Ojdana – Kościuszko oprowadziła uczniów po Wydziale Nauk Społecznych. Uczniowie wspólnie z towarzyszącymi nauczycielami zapoznali się m.in. ze strukturą Wydziału Nauk Społecznych, z działalnością dydaktyczną, badawczą i organizacyjną prowadzoną w Instytucie Nauk o Zarządzaniu i Jakości. dr Regina Demianiuk wygłosiła prelekcję dla młodzieży szkolnej na temat podstaw logistyki przedstawiając istotę zagadnienia, podstawowe procesy logistyczne w obszarze zaopatrzenia, produkcji i dystrybucji.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w dyskusji wykazując wyraźne zainteresowanie zaproponowanym tematem. W ramach wizyty studyjnej młodzież szkolna poszerzyła swoją wiedzę, poznała, jakie kompetencje mogą uzyskać studenci Logistyki i Zarządzania w ramach prowadzonych na kierunkach specjalności, miała możliwość lepiej poznać Uniwersytet w Siedlcach, uczelnię wyższą o tak bogatej tradycji akademickiej w ich rodzinnym mieście.