Grupa studentów w hali DHL

W dniu 24.11.2023 studenci III roku Logistyki uczestniczyli w seminarium terenowym w terminalu logistycznym firmy DHL Parcel Sp. z o.o. Studenci wysłuchali prezentacji Pani Katarzyny Kosiorek – Kierownik Terminala, dotyczącej firmy DHL Parcel oraz rozwiązań procesowych.

Podsumowaniem prezentacji był film ukazujący drogę paczki w łańcuchu logistycznym firmy DHL Parcel. Następnie studenci zostali oprowadzeni po terminalu, gdzie przedstawiono rozwiązania infrastrukturalne oraz procesowe obowiązujące w DHL Parcel. Wizyta była znakomitą okazją do nabycia wiedzy praktycznej i poznania innowacji w obszarze branży kurierskiej. Seminarium zorganizowano w ramach Warsztatów Logistycznych prowadzonych przez dr Olę Bareja-Wawryszuk i mgr Ewę Kompę.

Serdecznie dziękujemy firmie DHL Parcel za goszczenie studentów w terminalu oraz współpracę z kierunkiem Logistyka.

Management 2024