Dni otwarte UWS

W dniach 28-29 listopada w Uniwersytecie w Siedlcach odbyły się Dni Otwarte dla przyszłych studentów Uczelni. W dniu 28 listopada kandydatom została przedstawiona oferta studiów wszystkich wydziałów funkcjonujących w Uniwersytecie.

W drugim dniu wydarzenia przyszli studenci uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez poszczególne instytuty. W Instytucie Nauk o Zarządzaniu i Jakości gościli uczniowie takich szkół jak: Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach, Zespół Szkół nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim, Zespół Szkół w Stoczku Łukowskim, Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach. Nasi goście wzięli udział w wykładach i warsztatach przygotowanych przez wykładowców Instytutu Nauk o Zarządzaniu.

Dr Regina Demianiuk wygłosiła wykład na temat: Logistyczna obsługa e-commerce. Ostatnia mila. Dr Marcin Chrząścik przeprowadził zajęcia na temat Moje własne video i podcast. Natomiast Pani dr Ola Bareja -Wawryszuk zagrała z gośćmi w Grę piwną – symulację łańcucha dostaw. Uczestnicy Dni Otwartych w Instytucie Nauk o Zarządzaniu i Jakości wzięli również udział w warsztatach „Oszczędzanie i inwestowanie długoterminowe” które przeprowadził Krzysztof Droździel koordynator Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Management 2024