Budynek uniwersytetu na ukrainie

Dnia 10 listopada bieżącego roku akademickiego studenci kierunków Logistyka i Zarządzanie Instytutu Nauk o Zarządzaniu i Jakości wraz ze swoimi opiekunami naukowymi brali udział (on-line) w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej „Determinants of Social and Economic Recovery of the Country, Regions and Business Entities”.

Organizatorem był Narodowy Uniwersytet Gospodarki Wodnej i Zarządzania Zasobami Naturalnymi w Równem w Ukrainie. Uniwersytet w Siedlcach, Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości był współorganizatorem wspomnianego wydarzenia naukowego.

Po części plenarnej równolegle odbywały się 6 sesji tematycznych. Bardzo dziękujemy głównym organizatorom za zaproszenie wzięcia udziału w konferencji, którą cechował wysoki poziom merytoryczny obrad.

Bardzo dziękujemy studentom i nauczycielom akademickim naszego Instytutu za aktywne zaangażowanie i opracowanie referatów na konferencję.