zarzadzaniewsporcie

Dnia 19 czerwca 2023 roku odbyło się spotkanie studentów trzeciego roku logistyki, w ramach przedmiotu „Gospodarka magazynowa” z przedstawicielami firmy CBTC - Panem Karolem i Konradem Cieciera oraz z Panią Agnieszką Karpińską.
Firma Cieciera BTC dzięki zastosowaniu wysokiej jakości produktów marki METALSISTEM oferuje najszerszą paletę rozwiązań w zakresie parametrów i akcesoriów wśród regałów magazynowych. CBTC projektuje i dostarcza rozwiązania dla wielu branż, w szczególności w zakresie ręcznego składowania dla e-commerce.

Studenci zapoznali się ze specyfiką działalności firmy oraz poznali praktyczne strony branży logistyczno-magazynowej. Koordynatorem spotkania była prof. dr hab. Krystyna Pieniak-Lendzion Studenci wraz z prof. K. Pieniak-Lendzion składają serdeczne podziękowania za interesujące i merytoryczne spotkanie..