Grupowe zdjęcie ze spotkania

W piątek 26 maja odbyła się I ogólnopolska konferencja studencko - doktorancka w ramach XXXII tygodnia ekonomicznego KUL pt.: "Inflacja - czy to ekonomiczny koniec świata?"

Udział w niej wzięło 3 studentów Instytutu Nauk o Zarządzaniu i Jakości  z kierunku zarządzanie.

Weronika Głuchowska i Dawid Chmielewski przedstawili prezentację pt.:"Pojęcie inflacji w gospodarce"

Dominik Załuska natomiast zaprezentował referat na temat - "Biznes w czasie wojny na przykładzie Ukrainy .

Konferencja odbyła się w formie hybrydowej.

Wśród prelegentów byli  m. in studenci  z KUL; UMCS; Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu; Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie; Uczelni Łazarskiego; Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego oraz Case Western Reserve University.