Przypominamy o możliwości wykupienia dobrowolnego ubezpieczenia od NNW – termin opłacenia składki upływa dnia 21 listopada 2020 r.

Okres trwania ubezpieczenia od 1.10.2020 r. do 30.09.2021 r. przez 24 godziny na dobę na terenie uczelni jak i poza nią (w domu, pracy).

Składka roczna za jednego studenta wynosi 50 zł przy sumie ubezpieczenia 28.000 zł.  Studenci realizujący praktyki zawodowe winni w szczególności przystąpić do ubezpieczenia z uwagi na wymagania instytucji przyjmujących na praktyki. Składkę roczną można wpłacać w dziekanacie lub za pośrednictwem portalu ubezpieczeniowego.

OFERTA ON-LINE DO ZAWARCIA UBEZPIECZENIA

WAŻNA DO 21.11.2020 r.

Zakres ubezpieczenia w ofercie on-line zgodny jest z umową podpisaną z InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group na rok akademicki 2020/2021

W aplikacji łatwo się ubezpieczysz  oraz zapłacisz składkę, otrzymasz również indywidualny certyfikat potwierdzający ubezpieczenie NNW